
Niet meer leverbaar, bel voor mooie alternatieven! Revoir Paris Sorbonne & Elysee
Revoir Paris Sorbonne & Elysee is een fraaie tegelserie met geometrische patronen en symmetrische motieven. De serie bestaat uit 3 rustig kleurcombinaties. De tegels hebben één groot formaat. Sorbonne & Elysee is geïnspireerd op architecturale elementen uit zowel Europa als Japan. Door de mooie rustige kleuren, de grootte van de tegel en de krachtige patronen maak je van elke ruimte in huis een bijzondere plek. De tegels zijn ook geschikt voor op kantoor, op bedrijf en in de horeca. Wanden en vloeren die naadloos aansluiten op de hedendaagse woontrend. De collectie is geschikt voor vele toepassingen en het geglazuurde oppervlak staat garant voor onderhoudsvrij gemak.
Serie Sorbonne
3 kleuren
1 formaat
59,3 x 59,3 cm
Kleuren
Colette
Melanie
Mias Noir
Serie Elysee
Pedro Gris
Nour Noir
59,3 x 59,3 cm
Kom naar de showroom en bekijk de serie Revoir Paris Sorbonne & Elysee
In onze showroom in Hengelo hebben we een selectie van Revoir Paris tegels voor je klaar staan. De collectie is zeer uitgebreid en omvat bijzondere series met ieder haar eigen thema en inspiratiebron. De serie Sorbonne & Elysee bestaat uit 3 kleuren. De tegels zijn verkrijgbaar in éen formaat. De tegels zijn geschikt voor gebruik op de vloer in iedere ruimte van de woning. Door de hoge slijtweerstand zijn de tegels ook prima geschikt voor zakelijke toepassingen. Bekijk ook de uitgebreide brochure van de serie Sorbonne & Elysee.
Een unieke look met grote patchwork tegels op de wand of vloer

Sarbonne & Elysee Melanie

Sarbonne & Elysee Melanie

Sarbonne & Elysee Colette

Sarbonne & Elysee Colette

Sarbonne & Elysee Mias Noir

Sarbonne & Elysee Mias Noir

Sarbonne & Elysee Pedro Gris

Sarbonne & Elysee Pedro Gris

Sarbonne & Elysee Nour Noir

Sarbonne & Elysee Nour Noir
Sorbonne

Sorbonne Colette
59,3×59,3

Sorbonne Melanie
59,3×59,3

Sorbonne Mias Noir
59,3×59,3
Elysee

Elysee Pedro Gris
59,3×59,3

Elysee Nour Noir
59,3×59,3
VRAAG EEN OFFERTE VOOR DEZE TEGELS MET DE BESTE TEGELMAXX PRIJS
Tegels thuis bekijken?
Vraag direct een monstertegel bij ons aan (max. 60×60 cm). Je betaalt €25 incl. verzendkosten en je ontvangt dit bedrag retour bij aankoop van minimaal €500,-
Wil je meerdere monstertegels bestellen of een groter formaat? Bel ons even! 074-2502640